Ürün Kodu 1524
Kategorisi Demir Ve Mangan Üniteleri

TALYA MİRAY DEMİR MANGAN ÜNİTELERİ

​     Sularda çözünmüş halde bulunan  demir ve mangan sarımsı kahverengi bir bulanıklığa sebep olur. Demir ve mangan minerallerinin , belirli değerlerin üzerine çıkması durumunda ve özel proseslerde, su ile çalısan makinaların, tesisatın vb. sistemlerin zarar görmemesi için sulardan uzaklastırılması gerekmektedir.

     İstenilen debilerde dizay edilebilen Demir-Mangan filitreleri suda bulunması muhtemel demir ve manganı oksidasyon / fiklitrasyon metodları ile sudan uzaklaştırır. Demir-Mangan giderimi için kullanılan mineraller ile 5 ppm'e kadar demir,2 ppm'e kadar mangan giderimi sağlanmaktadır.Filtrasyon mineralinin rejenerasyonu için herhangi bir kimyasala ihtiyaç duyulmaması sistemi diğer metotlara göre daha ekonomk kılmaktadır.Sulardan demir ve mangan giderimi amacı ile özel mineralli,otomatik olarak çalısan filitreler kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları :

İçme suyu kullanımlarında

Proses suyu kullanımlarında

Yemek ve su fabrikaları,fırınlar,vb.

Tekstil sektörü,

Plastik sektörü,

Kağıt sektörü,

Deri sektörü,

Talya Miray demir,mangan arıtım üniteleri adı geçen sektörlerin olmazsa olmazlarındandır.Daha verimli daha kaliteli,sorunsuz bir ürün ve üretim elde edebilmek için Talya Miray demir ve mangan arıtım ünitelerini tercih etmek en doğru karar olacaktır.Talya Miray proje ekibi alınan su numunesine ve tüketici kullanım kapasitesine en uygun ürünü belirleyecek,güven ve kalite açısından sınırsız hizmet sunacaktır.Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.