ANTALYA MEMBRAN FİLTRE

FİLTRENİN KULLANIM ÖMRÜ

Sudaki mikro partiküllerin niteliği ve yoğunluğunda geniş ve tahmin edilemez değişiklikler vardır. Bu nedenle, bir filtrenin kullanım ömrü yerel su şartlarına ve ön filtrelemenin mevcut olup olmamasına bağlıdır.

FİLTRELEME TEKNİKLERİ

WaterShield iki filtreleme tekniği kullanır:

Kör Uç filtreleme tekniğiyle, su dışarıdan içeri akar. Filtrelenen partiküller ve bakteriler gözenekli membran duvarında kalır, bu duvar da sonuç olarak yavaşça silt ile tıkanır. Akış hızı (akış basıncı) düştüğünde, filtre değiştirilmelidir.

Bu tekniği esas olarak lejyonella korumalı duşlarda, In Line filtrelerde ve musluk filtrelerinde uyguluyoruz.

İleriye Boşaltma tekniğiyle, membran içeriden boşaltılır. Filtrelenen partiküller, bakteriler ve virüsler iç tarafta tutulur. Bu teknolojiyle, filtrelenmiş saf su membranın içini durulayıp temizleyecek şekilde akışı tersine çevirmek mümkündür. Kirler dibe akıtılır.

WaterShield membran filtre, bir boru içinde içi boş filtre membranları ve özel patent Seramik yığınından oluşur. Membranlarla boru arasındaki boşluk epoksi reçineyle veya içme suyu için tutkal optimize hermetik olarak sızdırmaz hale getirilir.

Membranlar yalnızca küçük bir basınç düşüşü gerektirdiğinden, filtre çok sıkıştırılmış şekilde üretilebilir. Bu da onun kullanım noktasına ideal şekilde uygun olmasını sağlıyor.